logo_bw

Адміністратор:

068 211 77 11

Працюємо щодня

12:00-00:00

NA NEBI 

М’ясо на грилі та найкращі вина України та світу – це візитівка ресторану NA NEBI. Родзинкою закладу є відкритий гриль з латунним куполом, що розміщений у центрі ресторану.

Концепція grill & wine – це розмаїття мясних гриль-страв: стейки, ребра, ковбаси. Також, риба, інші м’ясні страви та салати, приготовлені на грилі доповнюють меню закладу. Ми пропонуємо гостям широку карту вин як України так і Старого та Нового світу.

За відкритою кухнею та відкритим баром гості спостерігають за натхненною роботою наших кухарів, їхнім творчим процесом – усе прозоро і чесно.

Ресторан НА НЕБІ

NA NEBI – ресторан сучасної української кухні в Тернополі

Нестримний прогрес та модернізація на сьогодні мають відображення у всьому, навіть у сфері гастромії. НА НЕБІ – це перший у Тернополі ресторан, в якому українська кухня має обриси сучасності й актуальності.

Відчуйте себе NA NEBI від задоволення та додайте нових барв до української кухні разом із новим закладом від Сім’ї ресторанів Файного Міста!

Що на Вас чекає у новому ресторані від Файного:

  • Традиційно відкрита кухня. Ви бачите натхнену роботу наших кухарів, їх творчий процес – усе прозоро і чесно.
  • Величезний латунний купол, що затишно огортає гриль посеред зали ресторану. Такої величі Ви не бачили ще в жодному закладі!
  • Двометрові ліхтарі з лози доповнюють сучасний етно-стиль й додають інтимності, а ґонтове декорування руйнує звикле уявлення про дизайн класичного українського ресторану.
  • Вражаюче меню: українська кухня у новому баченні з нотками європейського та середземноморського смаку.
  • Розкішний алкоголь українського виробництва, найбільша у Тернополі винна шафа.
NA NEBI

Унікальний ресторан Тернополя НА НЕБІ задає тренди в сучасній українській гастрономії

NA NEBI – це особливий заклад, що культивує українське та модернізує його під сучасні потреби.

М’ясо на грилі та найкращі українські вина – це візитівка ресторану НА НЕБІ. Особливістю закладу є відкритий гриль з латунним куполом, що розміщені у самісінькому центрі ресторану.

Ця конструкція допомагає кухарям на Ваших очах готувати найсмачнішу рибу та м’ясо на грилі, а також виконує функцію барної стійки. Тільки наш ресторан може пишатися величезною винною шафою, в якій зібрано найкращий та найароматніший алкоголь. Також ми пропонуємо скуштувати український бренді та фірмові наливки, з якими вечір може заграти новими фарбами!

Сучасний ресторан української кухні повинен адаптуватися до потреб гостей, пропонувати альтернативу і шукати свіжі рішення. NA NEBI являється саме таким закладом, адже він перший у Тернополі сформував новий стиль та смак української трапези. Паста, салат «Цезар», сирні крем-супи – безліч європейських страв увійшли до щоденного меню українців. Наша мета просувати українське, але при цьому враховувати кулінарні смаки наших відвідувачів.

На сайті fainemisto.com можете переглянути меню НА НЕБІ. Ви вже вирішили, чим поласуєте сьогодні? Завітайте до нас разом з вашими близькими та друзями.

Доставка їжі Тернопіль