Актуальні вакансії у Сім`ї ресторанів «Файного Міста»

  1. Кухар
  2. Офіціант

Заповнити анкету

Кар`єра у мережі ресторанів «Файне місто»

Успішна кар’єра у ресторанному бізнесі – це мрія багатьох людей. Хтось починає з посади кухаря у містечковому кафе, інший кружляє з тацями між столиків пабу, а комусь довелося взяти старт майбутньої кар’єри з роботи барменом. Місце праці надзвичайно впливає на саму людину, на її погляди та життєві орієнтири, тому дуже важливо обрати правильний і надихаючий на успіх робочий осередок.

Ресторан «Файне місто» – це дійсно дивовижний заклад харчування, який огортає своїх гостей любов’ю та увагою. Але будь-який бізнес-проект потребує не тільки творчого хисту, але й чималої професійності. Ми збираємо довкола себе справжніх поціновувачів відмінного сервісу, які закохані у їжу та ресторанну справу.

Мережа Файного постійно розвивається та розширюється, тому наш колектив – сім’я, також невпинно росте. Можливо саме на тебе чекає паб «Файне місто»? А може «Клуб Файного міста» у Тернополі? Доля готує безліч презентів для кожного, але робота саме у нашій мережі гарантує успіх та натхнення.

Які корпоративні цінності «сповідує» наш колектив?

Гордість та відданість.
Кожен член нашої команди відчуває гордість за свою роботу та нескінченно вірить у проект, над яким працює. Цілковита відданість та радість спільній справі допомагає нашим кухарям, офіціантам та кожному іншому працівникові краще виконувати свою роботу – із натхненням та любов’ю.

Особистість у колі друзів.
Наш персонал – це згуртована і дружня команда, яка складається з окремих особистостей. Тут кожен має свою власну думку і не боїться її висловити, але при цьому прагне до саморозвитку та слухається порад мудрих наставників.

Пристрасть до своєї роботи.
Які ресторани Тернополя можуть похизуватися дійсно закоханими у свою справу працівниками? Ми не знаємо, як у кого, але мережа «Файне місто» – то колектив пристрасних людей. У чому виражається та запальність і пристрасть? Звичайно, у роботі (навіть буденній), у ставленні до культури споживання їжі та у високоякісному сервісі! Наші працівники з пошаною та любов’ю відносяться до гостей закладу, а тому виконання своїх обов’язків не є для них чимось важким та марудним.

Якість у всьому.
Якість продукції та рівень власне обслуговування – то не порожні слова для працівників знакового місця «Клуб Файного міста» (Тернопіль) чи будь-якого іншого закладу мережі. Ми прагнемо пригощати своїх гостей виключно свіжими та екологічно чистими продуктами і саме це правило є одним із найпринциповіших для нас. Кожен член команди ресторану «Файне місто» у Тернополі цілковито розділяє цю догму і впроваджує її навіть у своєму повсякденному житті.

Гостинність як професія і філософія життя.
Мережа ресторанів Файного відома своїм високим рівнем обслуговування навіть за межами Тернополя. Мистецтво гостинності ми відточуємо щоденно у кожному нашому працівникові, проте для нас надзвичайно важливо, щоб усі члени команди прагнули до розвитку і постійно плекали у собі філософію щирої та професійної гостинності.

Ви хочете стати частиною команди файного міста?

Завдяки тому, що мережа ресторанів «Файне місто» стає більшою, ми потребуємо розширення нашої дружньої команди. Якщо Ваша мрія – то ресторанний бізнес, Ви хочете навчатися у кращих і готові для цього викладатися на повну, тоді ми чекаємо на Вас!

На нашому сайті fainemisto.com обов’язково публікуватимуться актуальні вакансії із детальним роз’ясненням усіх подробиць. Проте, навіть якщо наразі оголошення про роботу немає, але Ви впевнені у своїй працьовитості та любові до ресторанної справи – тоді в будь-якому випадку надсилайте своє змістовне резюме нам на електронну пошту. Можливо, доля усміхнеться саме Вам і найближчим часом Jan Amor (ресторан нашої мережі) або ж паб «Файне місто» стане Вашою другою домівкою.

Запрошуємо до співпраці талановитих людей, які люблять свою роботу та здатні вкладати у неї всю душу!

Заповнити анкету