Доставка їжі від сім’ї ресторанів «Файне Місто»

Сім’я ресторанів «Файне Місто» піклується про своїх клієнтів. Не маєте можливості відвідати наш заклад? Не потрібно витрачати сили та час на приготування їжі вдома чи псувати здоров’я фаст-фудом. «Файне Місто» доставка працює щоденно. Ми приготуємо для вас смачні і корисні страви по демократичним цінам.

Ми неухильно дотримуємось важливого принципу - бездоганна якість за демократичною ціною:

  • Мінімальна вартість замовлення - 200 грн. по Тернополю і 300 грн. - за межі міста.

  • Вартість доставки - 30 грн. по місті Тернопіль та 50 грн. за межі міста.

  • При самовивозі мінімальнної вартості замовлення немає.

  • ДІЄ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА з закладу YOUNG, та з інших закладів при замовленні по Тернополю на суму від 450 грн. та на суму 500 грн. за межі міста. 

  • У зв'язку з карантином зробити замовлення на доставку з будь-якого закладу можна до 22:20 у п'ятницю і суботу, та до 22:20 в інші дні.

Замовити їжу можна на сайті сім’ї ресторанів Файне Місто в кілька кліків, через додаток або зателефонувавши по одному з телефонів:

Доставка їжі: розклад роботи кур’єрської служби і меню

Доставка здійснюється з чотирьох закладів мережі, кожен з яких має унікальне спрямування і пропонує великий вибір страв:

  • Паб Файне Місто та КЛУБ: кур’єрська служба здійснює доставку щодня з 11:00 до 22:20. Особливою популярністю користуються величезні пательні, всім відомий Панський дерун, а з КЛУБу Файного - італійська кухня

  • YOUNG доставить суші-роли додому чи на офіс з 12:00 до 22:20. Звичайно, що найчастіше замовляють суші, Тернопіль давно вже оцінив оригінальний смак ролів з ЯНГу. Але не потрібно забувати про те, що заклад включає в себе шикарне меню паназіатської кухні!

  • доставка бургерів з Бару Пасаж Адлера 13 та мексиканських страв з NONAME інших страв працює з 12:00 до 22:20. Тернополяни знають, що бургери в Пасажі, буріто з Нонаме це ідеальне поєднання смаку і саме тому їх найбільше замовляють. Особливістю бару Пасаж є те, що на доставку йдуть ще й алкогольне меню: авторські коктейлі та класичне поєднання інгредієнтів.

 

 

Нашим гостям не потрібно обмежувати себе рамками однієї концепції. В одному замовленні можна скомпонувати комплексні обіди з доставкою на офіс від Пабу чи КЛУБу, суші та східні страви від Young, бургери і десерти від Пасаж Адлера 13.

Доставка їжі Тернопіль: швидко та дешево

Кур’єрська служба працює оперативно. Ваше замовлення буде доставлене вчасно за вказаною адресою. Кур’єри використовують спеціалізовані ємності для транспортування продуктів харчування. Доставка їжі Тернопіль від Файного гарантує бездоганний смак і вигляд страв.

Скористайтеся можливістю замовити їжу в Тернополі у нас - для вас працюють кращі кухарі міста.