Інформація для інвесторів

Сучасний Тернопіль пропонує гостям та жителям міста безліч різноманітних закладів харчування, які різняться між собою концептуальністю, тематичністю, якістю обслуговування та ціновою політикою. Але варто запитати у місцевих про якесь знакове місце, що гармонічно поєднує у собі всі вищезазначені критерії, то Ви стовідсотково почуєте у відповідь: сім’я ресторанів «Файне Місто».

Багаторічний досвід роботи та неймовірне прагнення створити заклад харчування нового формату, дозволили Файному обійти усі ресторани Тернополя і завоювати прихильність відвідувачів навіть з усієї країни. На сьогодні наша мережа об’єднує у собі КЛУБ Файного Міста, ресторан високої кухні Jan Amor, паб Файне місто, бар Пасаж Адлера 13, ресторан сучасної української кухні NA NEBI та ресторан східної кухні з атмосферою нічного клубу YOUNG . Проте, ми як талановиті професіонали, не тільки тішимося досягненим перемогам, але й прагнемо розвиватися далі.

Співпрацювати

 

Спільна робота

Співпраця із мережею ресторанів «Файне місто» – це чудова можливість створити дійсно унікальний і концептуальний проект. Інвесторам вигідно залучати свої кошти у наш бізнес-простір, позаяк він вже не один рік користується шаленою популярністю у гостей та мешканців Тернополя. Франшиза від Файного – це гарантія Вашого успіху, позаяк бізнес, що поєднує у собі повний комфорт і задоволення клієнта та прибутковість для власника закладу – це можливість творити щоденно атмосферу свята. Ресторан «Файне місто» своїм потенційним партнерам та інвесторам гарантує успішний розвиток особливої бізнес-моделі, брендованість якої формує виключно позитивний імідж. Сім’я ресторанів «Файне місто» – це відомий та затребуваний проект, який співпрацює виключно із професіоналами. Надсилайте нам на електронну пошту свої пропозиції до співпраці і ми обов’язково розглянемо їх найближчим часом.

Співпрацювати


Інформація для підрядників

Мережа ресторанів «Файне місто» вдячна підрядним компаніям за інтерес та бажання співпрацювати. Для того, щоб визначити доцільність майбутньої співпраці та оцінити її перспективність, сім’я ресторанів «Файне Місто» має ознайомитися із комерційною пропозицією підрядної компанії. Просимо обов’язково додатково надати наступні матеріали:

 1. Каталог Вашої продукції та повний перелік послуг, що можуть надаватися Вашою підрядною компанією.
 2. Зразки Вашої продукції та рекомендації від минулих клієнтів, що працювали із Вашою підрядною компанією.
 3. Повний і змістовний кошторис на Ваші товари та послуги (у гривнях з урахуванням та без урахування податків).
 4. Інформацію про максимальні знижки та систему лояльності, які Ваша компанія готова надати нашій мережі ресторанів.
 5. Гарантії якості та усі необхідні сертифікати/документи, що підтверджують компетентність та високий професіоналізм у наданні послуг Вашою підрядною компанією.
 6. Інформацію про терміни поставок та гарантійні терміни на продукцію та послуги, що надає Ваша підрядна компанія.
 7. Інформацію про форму оплати наданих Вашою компанією послуг та товарів (готівковий/безготівковий розрахунок) та про можливість відстрочених платежів.

Співпрацювати

 

Інформація для орендодавців

Тернопільська сім’я ресторанів «Файне Місто» постійно розвивається і тому у подальшому планується відкриття нових проектів однойменної франшизи. Ми вдячні за увагу до свого бізнесу орендодавців та радо вислухаємо взаємовигідні ділові пропозиції. Якщо умови співпраці влаштовуватимуть кожну зі сторін, ресторан «Файне місто» погодиться скласти та заключити контракт. Проте, просимо орендодавців спочатку надіслати електронного листа, що міститиме усю необхідну інформацію про умови співпраці і вже після оцінки перспективності та рентабельності рестораном «Файне місто» (Тернопіль) будуть прийматися подальші рішення. Комерційна пропозиція від потенційного орендодавця мережі «Файне місто» обов’язково має містити наступні матеріали:

 1. Змістовну інформацію про земельну ділянку/об’єкт підприємницької діяльності (квадратура, оцінка робочого та санітарного стану приміщення, логістичне розташування, наявність обладнання тощо).
 2. Повний пакет документів та усіх необхідних сертифікатів.
 3. Кошторис, який є актуальним на найближчий календарний рік (обов’язково у гривнях, з урахуванням та без урахування оподаткування).
 4. Умови надання оренди, терміни та особливості оплати.

На сайті мережі fainemisto.com Ви знайдете контактну інформацію (електронна адреса та телефони). Чекатимемо на Ваші комерційні пропозиції в електронному варіанті. Після оцінки потенційної співпраці з Вами обов’язково зв’яжеться представник адміністрації мережі «Файне місто».

Співпрацювати


Інформація для постачальників

Сім’я ресторанів «Файне місто» дякує за приділену увагу та зацікавленість до нашої мережі. Ми готові до плідної та довготривалої співпраці із відповідальними, успішними та чесними компаніями-постачальниками.

Ресторан «Файне місто» обов’язково розгляне Ваші пропозиції, оцінить перспективність та продуктивність майбутньої співпраці після надання Вашим підприємством усієї необхідної ознайомчої інформації. Для обговорення майбутньої співпраці, адміністрація мережі «Файне місто» має отримати наступну інформацію:

 1. Повний і змістовний каталог продукції, що пропонує компанія-постачальник.
 2. Зразки продукції компанії-постачальника.
 3. Повну інформацію про склад, терміни, умови зберігання та експлуатації товару/продукції.
 4. Кошторис актуальний на даний час із/без урахування системи оподаткування (у гривнях).
 5. Інформацію про співпрацю із іншими об’єктами господарювання та рекомендації від минулих клієнтів, з якими відбувалася співпраця.
 6. Інформацію про знижки та бонуси, які готова надати Ваша компанія-постачальник ресторану «Файне місто» (Тернопіль).

Гарантійні листи та сертифікати, що підтверджують якість продукції, яку пропонує компанія-постачальник. Інформацію про терміни та умови доставки продукції від компанії-постачальника до закладів мережі «Файне місто». Інформацію про терміни, форму та обсяг оплати за надані товари/продукцію компанією-постачальником (включаючи інформацію про можливість/неможливість відстрочених платежів).

Співпрацювати