Мобільний додаток на доставки їжі

Наш мобільний додаток — це нова сходинка розвитку у сфері ресторанного бізнесу Тернополя. Для зручності та комфорту наших гостей ми розробили унікальну та надшвидку платформу, завдяки якій замовити їжу з доставкою стало ще простіше. Відтепер усі заклади мережі ресторанів Файне Місто завжди під рукою у Вашому телефоні, для цього треба лише завантажити додаток з App Store або Play Market.

Доставка обідів на офіс та додому через мобільний додаток Файного Міста: у чому його особливість?

Для тернополян доставка їжі — це гарна альтернатива звичному походу у ресторан чи приготуванні на власній кухні. А з нашим додатком замовляти ще зручніше, у чому його особливості та переваги:

  • Зручний пошук на головній сторінці по меню всіх закладів: ПАБу та КЛУБу, Пасажу і YOUNG. Ви тільки починаєте вводити назву, як страви з усіх закладів, що потенційно підходять, починають виводитись на сторінці - ми цінуємо ваш час. Наприклад, вам хочеться скуштувати страву з куркою, в полі Пошуку починаємо вводити “курка” и все готово!

    screenone screentwo

     

  • Доставка їжі у м. Тернопіль може охоплювати страви з різних ресторанів, але все приїде вчасно і в одному замовленні.

  • Рекомендуємо зареєструвати свій профіль у додатку, адже це надає певні привілеї у подальшому використанні. Програма автоматично запам’ятовує адресу, зберігає історію попередніх замовлень, тому улюблені бургери з Пасаж Адлера, наприклад, можна замовляти повторно без жодних клопотів. Також ви можете керувати історією - не лише робити повторні замовлення, а й видаляти.

    screeentwo screeentwo
  • У додатку є всі контактні дані кожного закладу, завдяки чому можна не лише замовити їжу з доставкою, а й швидко зв’язатися для бронювання столику в ресторані NA NEBI та Jan Amor.

Найбільша зручність у тому, що Ви просто дістаєте з кишені телефон і в пару кліків робите замовлення. У Вашій долоні кілька популярних закладів нашого міста, з меню яких легко і швидко обрати собі сніданок/обід/вечерю. Доставка суші по м. Тернопіль з ЯНҐ - це найпопулярніше замовлення, та й не дивно роли у нас - справжнє задоволення. Неодмінно скористайтеся новою послугою від Сім’ї ресторанів Файного Міста та поділіться своїми враженнями з нами!