Ситні та смачні комплексні обіди на доставку

Ознайомитись з усім меню

Меню

 

Всі лікарі та дієтологи одностайні в думці: обідній прийом їжі пропускати не можна. Він надто важливий, щоб ним нехтувати, або ж перебиватися фастфудом чи печивом з найближчого магазину.

На обід обов’язково потрібно споживати збалансований комплекс жирів, білків та вуглеводів, які дадуть заряд енергії та сили на решту дня.

Тому комплексний обід – найкращий варіант на обідню перерву. Адже це вигідно, швидко, доступно й смачно. До того ж, якщо часу зовсім обмаль, не обов’язково йти до ресторану, можна замовити обід в офіс, і ви матимете повноцінну, добре продуману й збалансовану та ситну трапезу.

Комплексні обіди меню: Що пропонує ресторан Na nebi?

Ресторан сучасної української кухні На Небі Тернопіль пропонує на вибір декілька бізнес-ланчів на будь-який смак та за доступною ціною. Всі вони відповідають концепції закладу – смачні страви української кухні в сучасній, небанальній інтерпретації. Це той випадок, коли ви не просто наїдаєтесь, ви насолоджуєтесь кожною стравою.

Ресторан На Небі – це завжди найсвіжіші продукти і неповторні, смачні страви, це українська кухня, яка може дивувати. І усі ці принципи збережені й у комплексних ланчах. А завдяки тому, що є вибір із трьох комплексів, кожен може обрати саме те, що йому до смаку, або ж чергувати страви щодня, щоб обіднє меню не було одноманітним.

 

Замовити комплексні обіди – Тернопіль. Доставка від Сім'ї ресторанів Файного Міста

Як і будь-які інші страви з ресторану На Небі, комплексні обіди так само легко та зручно можна замовити на доставку. У зв'язку з карантином замовлення усіх страви з ресторану на доставку приймаються до 22:20, а доставка комплексних обідів актуальна з 11 до 16 години.

Чому вигідно замовляти обіди в м. Тернопіль саме з ресторану На Небі:

  • швидке опрацювання замовлень та оперативна доставка;
  • великі ситні порції та смачні страви;
  • доступні ціни за бездоганну якість;
  • свіжі, якісні продукти від перевірених поставщиків;
  • довершений вигляд страв, завдяки спеціальним контейнерам для перевезення готових страв.

Головні деталі доставки від ресторану На Небі:

  • Мінімальна сума замовлення для доставки по місту – 200 гривень, за місто – 300 гривень.
  • Також є самовивіз попереднього замовлення, тоді мінімальної суми немає.
  • Щоб оформити доставку, достатньо просто подзвонити по номерах телефонів: 098-055-77-11 та 0352-51-94-44; або ж замовити доставку онлайн: на сайті fainemisto.com/catalog/kompleksni-obidi/ або за допомогою мобільного додатку «Файне місто».

Варто зазначити, що усі працівники ресторану, а також кур’єри дотримуються усіх протиепідемічних мір безпеки: вимірюється температура перед початком роботи, усі носять захисні маски та рукавички, які регулярно змінюються. Тож ваш обід буде не просто смачним, а ще й цілком безпечним.

Зробіть собі корисний та смачний подарунок посеред робочого дня – замовте комплексний обід від ресторану На Небі!