Клуб Тернополя Young

Адміністратор

097 676 77 11

Доставка
098 055 77 11
068 055 77 11
0352 51 94 44

м. Тернопіль

вул. О. Кульчицької 2А,
5 поверх

Працюємо щодня

Пн.-Чт. 17:00 - 02:00
Пт.-Сб. 17:00 - 05:00
Нд. 12.00 - 05.00

YOUNG – party restaurant

Незвичне поєднання смаку, оригінальна подача, нестандартність у кожному елементі – все це про новий party-restaurant азіатської кухні YOUNG. Вся Європа шаленіє від східної кухні і Україна також долучається до цього гастрономічного тренду. Пізнайте нові смаки, відкрийте для себе унікальну Азію разом із нами – чекаємо в гості в лаундж-клуб ЯНГ!

На Вас чекатимуть:

  • Традиційно відкрита кухня – WOK у залі.
  • Страви паназіатської кухні.
  • Смачний алкоголь – класичні та спеціальні коктейлі.
  • Оригінальні безалкогольні напої з Азії.
  • Кальяни та класна азіатська музика, адаптована під клубний формат
Янг Меню

Лаундж-клуб YOUNG: вечірка зі смаком Азії

Принципово новий, нестандартний ресторан Тернополя – лаундж ЯНҐ здивує Вас палітрою азіатського смаку:

  • Японська кухня.
  • Китайська кухня.
  • Тайська кухня.
  • В’єтнамська кухня.

Особливістю нового закладу від мережі закладів Файного Міста є те, що ми вперше не адаптуємо кухню до українського споживача, а подаємо страви в оригінальній формі, щоб максимально розкрити яскравий і багатогранний смак азіатської кухні.

Сім’я ресторанів Файного Міста не тільки відслідковує світові тренди, але і створює їх в Україні, формуючи інакше бачення кулінарної моди тернополян та гостей міста. Новий заклад – це не просто азіатська кухня, ми презентуємо найкращі страви у традиційній та сучасній подачі, розкриваємо пікантний смак таємничої східної кухні для українських гостей.

Янг Меню

Бар-лаундж YOUNG – заклад, для людей які відкриті до нового

ЯНГ – це незвичайний клуб. Тернопіль різноманітний за своїм баченням, вподобаннями, він потребує нових смаків, нових барів і лаунджів. Наш рarty-restaurant орієнтований не тільки на молодь, але і на тих, хто молодий душею, світобаченням. Ми є клубом, де оригінальна їжа азіатського спрямування та атмосфера лаундж є ключовими. Тернопіль ще не бачив закладу такого формату, в якому клубна культура модернізується та спрямовується саме на їжу.

Це перший нічний клуб Тернополя, де можна не тільки класно провести час і відпочити, але і смачно поїсти, задовольнити навіть самі вибагливі гастрономічні потреби.

Раді також повідомити, що в ресторані YOUNG діятиме доставка: спробуйте дивовижні страви та напої Азії де б ви не були!

Янг Меню