Адміністратор

067 131 33 03

Доставка
098 055 77 11
068 055 77 11
0352 51 94 44

Працюємо щодня

12:00 - 04:00

ПАСАЖ АДЛЕРА 13

Пасаж Адлера 13 – найбільший бар в Тернополі. Це місце, куди приходять компаніями. Люди знайомляться, спілкуються і пробують щось нове. У барі ми регулярно проводимо guest bartending і майстер-класи.

У меню є коктейлі різної класифікаціі: класичні, із старими рецептурами, які знає весь світ та нові варіації із локальних продуктів з авторськими поєднаннями та подачами.

Страви у барі Пасаж Адлера 13 – бестселлери різних країн: Іспанія представлена пачатас бравас, Америка бургерами, а Мексика – кесадильєю.

@passage.menu @passage.cocktails інстаменю страв та коктейлів бару, які ми в Тернополі запустили першими.

Пасаж Адлера 13 Меню

ПАСАЖ АДЛЕРА 13

Затишна атмосфера, душевне обслуговування та необмеженість вибору – це саме той тандем, якого жадає гість будь-якого закладу. Кожна людина повинна скористатися нагодою скинути із себе тягар буденщини і провести вечір безтурботно у компанії своїх рідних та близьких. «Сім’я ресторанів Файне Місто» чудово розуміє потреби своїх гостей, тому вирішила створити заклад нового формату, в якому вишуканий відпочинок стане доступним кожному.

Бар «Пасаж Адлера» – це чергове дітище мережі Файного, яке в рекордно короткі терміни надзвичайно полюбилося тернополянами та гостями міста. Чому наш заклад такий популярний?

Пасаж Адлера 13 Меню

Пасаж Адлера – Унікальне місце для відпочинку з друзями

Розкішні алкогольні карти.

Наш бар відомий своїм надзвичайним розмаїттям алкогольної карти, в якій представлено як класичні, так і авторські коктейлі. Соковиті наливки, благородні міцні напої, п’янкі коктейлі – тут кожен гість знайде чим посмакувати.

Смачнюча кухня.

Жоден бар не може обійтися без закуски, яка допоможе утамувати голод та доповнити смак напоїв. «Пасаж Адлера 13» підготував для своїх дорогих гостей відмінне меню, в якому зібрано найкращі кнайпи, салати, м’ясні страви та закуски, що будуть доречними для відпочинку будь-якого формату.

Пасаж Адлера 13

Цінова політика та високий рівень обслуговування.

«Файне місто» продовжує свою традицію «якість та сервіс, що доступні кожному». Помірні ціни, неймовірний асортимент напоїв і страв вражають наших гостей, а затишна атмосфера та душевне обслуговування викликають у них бажання завітати сюди ще.

Коктейльна карта закладу «Пасаж Адлера» – це дійсно наша гордість та своєрідна візитівка. Ми готуємо найкращі настоянки із трав та природних інгредієнтів, що вирощені в екологічно чистих зонах. Завдяки високій майстерності наших барменів та їх творчій натурі, за стійкою щоденно створюються унікальні авторські коктейлі. Звичайно, шанувальники класичних напоїв також можуть знайти для себе щось своє.

Ми турбуємося про кожного свого гостя, враховуємо його смаки та вподобання, тому бар «Пасаж Адлера 13» (Тернопіль) готує неймовірні безалкогольні коктейлі, які сподобаються прихильникам здорового способу життя.

Пасаж Адлера 13 Меню