Адміністратор:

067 450 77 11

Працюємо щодня

12:00 - 00:00

Jan Amor

Jan Amor Family Restaurant – заклад із авторською кухнею. У затишних залах ресторану гості святкують дні народження та хрестини, сімейні обіди та романтичні побачення. Для особливих подій Ян Амор може прийняти 30 осіб. Окремою є кімната для приватних зустрічей для 8 осіб.

Ресторан Jan Amor – поєднання бездоганності смаку

Ми з повагою відносимось до українських продуктів. Тому кожного сезону відповідно оновлюємо меню. Страви Ян Амор – це роботи призерів HoReCa Lviv 2017 і кожна з них має авторське трактування. Ми одні з перших у Тернополі почали працювати із морепродуктами преміум-класу. Винна карта Jan Amor доволі різноманітна. Вона включає в себе вина Старого і Нового світу, а поціновувачам міцних напоїв ми пропонуємо класику віскі, бренді та рому.

Кейтеринг від Jan Amor Family Restaurant – це наш гастрономічний супровід будь-якого святкування. Команда закладу знаходить індивідуальне рішення для кожного замовника та гарантує неперевершений смак страв та бездоганну якість сервісу.

Jan Amor меню

5 причин обрати Jan Amor  для сімейного відпочинку

Сімейний формат відпочинку надзвичайно вибагливий. У ресторані має бути затишно, безпечно та спокійно, щоб не порушити ідилію родинної трапези. Також варто враховувати можливість відвідин із дітками та вагітними пані, тому страви повинні бути екологічно чисті та без шкідливих домішок. Ресторан Ян Амор – це ідеальне місце для відпочинку усією родиною і на те у нас є 5 вагомих причин:

1.У нас смачно. Кухарі використовують технологію су-віт та низькотемпературну обробку, завдяки яким страви максимально соковиті, поживні та корисні. Розкішний вибір перших страв, гарнірів та десертів не залишить байдужим жодного гостя. Ми працюємо з унікальними морепродуктами та пропонуємо насолодитися келихом ароматного вина з колекції ресторану.

2.У нас безпечно.Ми не використовуємо напівфабрикатів, протермінованих чи невідомого походження продуктів, страви виготовляються безпосередньо після замовлення гостем. Мережа ресторанів «Файне Місто» завжди ставить у пріоритеті екологічність та безпечність продуктів і не виключення.

3.У нас затишно. Ми не формуємо перед собою мети зібрати у ресторані якомога більше відвідувачів і заробити на них гроші. Для нас важлива не кількість, а якість. Для Вас є три розкішні зали, які можуть розмістити водночас не більше 30 осіб, тому жодної метушні – лише спокійна та невимушена вечеря.

Смачна кухня в Тернополі

4.У нас атмосферно. Вишуканий інтер’єр, ненав’язлива приємна музика, оригінальна подача страв – усе ідеально і продумано до кожної дрібниці. Особливо вартує уваги привітний сервіс.

5.Нам довіряють найдорожче.Тут бажають святкувати річниці та дні народження, зізнаються у коханні, на наших очах формуються нові родини. Наші гості довіряють нам найцінніші моменти свого життя – це безумовний показник, що ми усе робимо правильно. А команда Ян Амору рада допомогти організувати незабутні моменти кожного гостя.

Меню Ян Амор