Найпопулярніші їстівні водорості в японській кухні

2020-05-18

Їстівні водорості широко використовуються в японській кухні. Їх додають в салати, супи, роли, а також подають як окрему закуску. З популярністю японської кухні в Україні, виросла й популярність водоростей. Якщо раніше ми з вами знали лише про один вид їстівної водорості – морську капусту, то зараз їх значно побільшало.

 

Які є морські водорості та чим вони корисні?

Їстівних водоростей є близько 30 видів. Вони надзвичайно корисні та дієтичні – в них багато білка, йоду, фосфору, калію, магнію, заліза та вітамінів групи В. Медичні спостереження доводять, що регулярне вживання морських водоростей омолоджує організм, додає людині енергії та позитивно впливає на імунітет. 

Є такі три види їстівних водоростей:

 • червоні (це усім відомі норі, які використовуються як водорості для суші);
 • зелені (салат чука);
 • бурі (та ж ламінарія, вона ж морська капуста).

В українських магазинах найчастіше можна зустріти сушені або заморожені водорості, а також консервовані. Найпопулярнішими водоростями є:

 • Норі.
 • Чука.
 • Комбу.
 • Хідзікі.

Водорості норі – це ті самі темно-зелені тонкі листочки, в які загортають роли. Цікаво, що спочатку норі використовували для лікарських засобів, а також для сплати данини японським імператорам. Вже потім вона стали складовою однієї з найпопулярніших страв у світі.

Пропонуємо вам замовити у ресторані паназіатської кухні YOUNG такі суші з норі:

Водорості чука японці називають «вакаме». Це не є назвою самої водорості, а є назвою салату, який виготовляють з водорості під назвою ульва лактука. Чука дуже доступна в Японії, адже росте на невеликий глибині та у великій кількості, тож широко використовується японцями у кулінарії, а зараз вона популярна й у нас.

 

Доставка суші в м. Тернопіль від ЯНГ працює і в карантин

Загалом в ресторані ЯНГ є величезний вибір не лише суші-ролів, а й інших страв азіатської кухні. У нас ви можете спробувати страви В’єтнаму, Китаю, Таїланду і Японії. До того ж ми не адаптуємо страви під українського споживача – це справжнє азіатське гастрономічне задоволення!

У нас справді найсмачніші суші в Тернополі, адже зроблені вони по унікальній рецептурі, тому оригінальні й самобутні.

І головне – замовити суші в м. Тернопіль від ЯНГ можна на доставку. Тож в будь-який зручний для вас момент наші страви потішать вас вдома чи в офісі. Зробити тематичну вечірку в азіасткому стилі – чому б ні? Тут теж в нагоді стане YOUNG!

Актуальна інформація про доставку:

 • Кур’єри доставляють страви по вказаній адресі щодня – з 14:00 до 22:00.
 • Для замовлення доставки онлайн потрібно всього лиш скористатися мобільним додатком чи обрати страви на сайті. Усе займе у вас лише пару хвилин часу.
 • Доставляємо по місту при умові замовлення від 200 грн, за місто – при замовленні від 300 грн.
 • Безкоштовна ЯНГ доставка діє на замовлення від 450 грн в Тернополі та 500 грн – за містом.

Під час карантину наша доставка працює в звичному режимі, але з посиленими заходами безпеки. Так, усі наші працівники, в тому числі й кур’єри, перед початком роботи вимірюють температуру, а під час роботи використовують одноразові медичні маски та рукавички. Усе задля вашої безпеки!

Наступна стаття >Наступна стаття