Відчуй всі переваги доставки їжі від сімї ресторанів Файного міста

Любиш проводити час із друзями та родиною, але його завжди бракує через купу справ? Доставка обідів від Файного Міста допоможе тобі вирішити гастрономічне питання в один телефонний дзвінок! Більше не треба бігти у сусіднє кафе під час офісного ланчу, давитися сухим бутербродом чи істерично гасати кухнею, бо гості неочікувано завітали! Наша їжа на доставку не тільки смачно втамує найдикіший голод, але й наповнить тебе позитивом на весь день!

Страви з доставкою додому від Сім’ї ресторанів Файного Міста: твої переваги від замовлення саме у нас!

Безкоштовна доставка їжі у Тернополі

Чому наші страви з доставкою додому такі популярні серед тернополян? Секрет у смачній кухні та супершвидкому сервісі! Відчуй і ти всі переваги файної доставки:

  • Великі порції, також є сети для великих компаній.
  • Смачні та ситні блюда, деякі з них вже стали легендарними — чого лише варті наші панські деруни та клубні бургери!
  • Меню, що задовольнить кожного, адже до послуг гостей кухні чотирьох закладів. Треба суші-доставка? Будь ласка! Мексиканська кесадилья з індичкою? Бери ліпше одразу дві порції! А як щодо ніжних тортеліні з грибами? М-м-м, це нереальна смакота!
  • Усе завжди свіже та якісне. Виключно після того, як адміністратор прийняв замовлення, кухар починає готувати для тебе і твоїх рідних. Жодної заморозки, обов’язково свіжі овочі, м’ясо та рибка з місцевих фермерських господарств!

У нас можна замовити обід на офіс та прямо до твоєї оселі. Де б ти не мешкав, у якому районі Тернополя не проходила б твоя вечірка, Faine Misto вчасно привезе усі блюда гарячими та апетитними! Для цього просто зайди на сайт мережі, вибери з онлайн-меню будь-якого нашого ресторану страви (або можеш навіть поєднати їх в одному чеку) та зателефонуй нам!

Де замовити доставку їжі, щоб було смачно, доступно і швидко?

Варто один раз замовити доставку їжі у наших закладах і ти назавжди забудеш, що таке стояти у черзі супермаркету за снеками, готувати кнайпи на роботу та як зробити “обід з нічого”, коли друзі влаштували справжню навалу на твій холодильник! Нагадаємо про декілька особливостей:

  • КЛУБ та ПАБ Файне Місто приймає замовлення з 11 ранку до 12 ночі.
  • Пасаж Адлера 13 привезе страви з 12 дня до 12 ночі.
  • ЯНГ з 12:00 до 23:30.
  • Мінімальний чек для кур’єрської доставки 200 грн.!

До речі, вартість послуги 30 гривень, але ми з радістю сплатимо доставку за тебе, якщо чек буде від 400 гривень! А це вже чудовий привід зібрати усіх колег разом на обід і заощадити. Доставка суші та ролів, гарячих і ситних супів, найніжніших десертів і супер-мега-класних бургерів вже чекає на тебе!