Пора задуматись про святкування Нового року! Ваш вибір КЛУБ Файного

Клубна їжа

Передноворічна пора – що може бути кращим? Тільки самі свята, на які кожна людина нетерпляче очікує! І нехай до Нового року ще повно часу, треба завчасно подумати про дозвілля у цю важливу ніч. Найголовніший пункт у топ-листі завдань – їжа. А де поїсти у Тернополі смачно? Зазирнути у КЛУБ Файного! Також пропонуємо відзначити прихід «жовтої свинки» разом, позаяк з Вашим настроєм та нашою кухнею свято пройде незабутньо!

КЛУБ Файного Міста – ідеальний заклад Тернополя для зустрічі Нового року!

Неважливо, з ким саме Ви завітаєте до нас у новорічну ніч – з друзями, родиною чи другою половинкою. «Файний» заклад Тернополя радо зустрічатиме кожного свого гостя! Якщо почали заздалегідь бронювати столики на НР – це добра і розумна ідея, оскільки, наприкінці та навіть всередині грудня місць залишиться обмаль! Чому маєте зупинити свій вибір на цьому кафе-ресторані:

  • Багато місця і простору для найбільш жаданої вечірки року! Запальні танці, радісні емоції гарантовано, відчуватимете цілковитий комфорт під час святкування.
  • Є сцена та проектор, тому нудно не буде нікому!
  • Клубна кухня – то суцільне задоволення! Так стверджують наші гості і ми продовжуємо натхненно працювати для них. Розмаїття гарячих та перших страв, вишукані десерти, італійська паста та бургери-гриль – знайдемо підхід до будь-якого гурмана!
  • Повертаючись до кулінарних нюансів, запропонуємо особливе святкове меню. КЛУБ Файного Міста підготує декілька оригінальних страв та напоїв, бо який НР без щедрого і смачного застілля?!
  • Класний інтер’єр додатково оздобиться до початку сезону свят, тому затишок і тепла атмосфера стовідсотково Вам сподобаються.

Наше кафе Тернопіль щороку обирає для зустрічі найголовнішого свята країни і ми тішимося від такої тенденції. Так само класно та весело відсвяткувати, як тут, Ви не зможете більше ніде. Хіба що в інших закладах Файного, але то вже інакша історія.

Де смачно поїсти? Як замовити банкет та чудово зустріти Новий рік? Усі гайда до КЛУБУ Файного Міста!

КЛУБ Файного Міста

Рекомендуємо зараз замислитися – в якому місці, з ким і як святкувати. Адже краще потім цей час витратити на закупи подарунків та особливого вбрання, а не переживати де смачно поїсти або яким чином встигнути приготувати все до бою курантів.

Для того, щоб отримати інформацію щодо бронювання та поцікавитися новорічним меню КЛУБУ Файного – зверніться до нашого адміністратора за телефоном: 097-955-77-11.