Доставка їжі

БУНКЕР

Ця кімната та її інтер’єр являє собою дуже реалістичну імітацію криївки воїнів УПА. Наші співробітники зачинять вас у приміщенні. Впродовж години необхідно знешкодити бомбу. Це випробування на кмітливість, уміння зберігати спокій та ясний розум у екстремальних умовах, швидко аналізувати дані та робити правильні висновки, що приведуть вас до успіху.

КІМНАТА ШПИГУНА

Сага про Джеймса Бонда, захоплюючі книги та фільми про інших шпигунів. Без сумніву, кожен з нас задає собі питання: «Чи зміг би я виконувати складні завдання та здобувати цінну інформацію у ворожому середовищі?». Вам не потрібно викрадати секрети, вести спостереження чи втікати від переслідувачів. Необхідно вирішити набагато важливішу проблему – знайти зрадника, що планує видати державні таємниці ворогові.

ЧОРНА ПЕРЛИНА

В’ЯЗНИЦЯ

Кажуть: «Від тюрми та від суми не зарікайся». Ніхто не бажає потрапити до в’язниці. Проте, ви можете випробувати себе на міцність. З будь-якої, навіть, найважчої та безнадійної, на перший погляд, ситуації можна знайти вихід. Необхідно лише зберігати спокій та уважно вивчити ситуацію. Це чудовий квест для хороших друзів.

ПОГРАБУВАННЯ БАНКУ

Хто з нас не захоплюється фільмами про сміливі пограбування банків? Навіть якщо ви вважаєте неприйнятним будь-яке порушення закону, кмітливість героїв пригодницьких кінострічок та їх уміння ризикувати викликає повагу. Випробуйте себе. Спробуйте пограбувати банк. Ми гарантуємо – відповідальності перед законом можна не боятися.

ДЕКСТЕР