Доставка їжі

Катакомби

Бажаєте цікаво провести час, отримати шалену порцію адреналіну та випробувати себе? Завітайте в Катакомби Тернополя. Тут на вас чекають захоплюючі квест-кімнати з інтелектуальними завданнями.

«Катакомби» – квест кімнати від сім’ї ресторанів «Файне місто»

Нас часто запитують, як з’явилася ця ідея, і чому вибір впав саме на квести. Засновуючи та розвиваючи Паб, Клуб та ресторан «Файне місто» у Тернополі, ми створювали простір для приємного відпочинку гостей різного віку. Кожен заклад має унікальні особливості. Ми дуже хотіли, щоб жителі та гості міста отримали змогу вибрати варіанти приємного відпочинку в залежності від своїх уподобань.

Відразу після відкриття кожен із закладів ставав мега популярним у Тернополі. Ми помітили, що Паб і Клуб «Файного міста» відвідує не лише молодь. До нас приходять люди середнього та старшого покоління. Поступово заклади «Файного міста» перетворилися на простір для сімейного відпочинку. Усвідомивши це, ми задумалися над створенням розважального центру для відвідувачів сім’ї ресторанів.

Чому саме квести? Перш ніж розпочати розробку концепції Катакомб, ми проаналізувати пропозиції, що надають розважальні заклади Тернополя дітям та підліткам. На жаль, вибір сучасних та цікавих для молоді пропозиції був дуже обмежений. Тому, ми вирішили створити щось абсолютно інноваційне та абсолютно незвичне для нашого міста.

Ми почали цікавитися найпопулярнішими видами розваг для підлітків у Європі. Безперечним лідером серед пропозицій, що дозволяють цікаво відпочити та випробувати себе, стали квести. Це інтелектуально-спортивні ігри, вигадані в США буквально 10 років тому. В усьому світі різноманітні квести користуються величезною популярністю. Щоденно створюються нові варіанти, спеціальні програми та мобільні придатки з цікавими завданнями на будь-яку тематику – від пошуку певних речей у місті до проходження надважких та небезпечних випробувань для прихильників екстремальних завдань.

Ми вирішили створити у підвальному приміщенні Клубу «Файне місто» Катакомби з квест кімнатами. У Тернополі – це перший і поки єдиний комплекс, що дозволяє підліткам, молоді та людям старшого віку розважитись, виконуючи завдання на уважність та інтелект, проявити нестандартні підходи до розв’язку головоломок. Ми дуже надіялися на те, що Катакомби будуть популярними серед дітей та підлітків Тернополя. Реакція жителів та гостей міста перевершила найсміливіші сподівання. Квести у Тернополі користуються шаленим попитом не тільки серед підлітків – їх з задоволенням проходить.

Обов’язково відвідайте нас зі своїми дітьми. Ви отримаєте море задоволення та зможете випробувати себе у екстремальних обставинах.

Квест кімната в Тернополі Катакомби
Пригодницькі квести в Тернополі
Цікаві та інтригуючі квести в Тернополі

Квести в Файному Місті “Катакомби” – яскраві емоції, незабутні враження

У Катакомбах працюють професійні актори. Вони підготують вас до пригод та проінформують про завдання. На даний момент працює 4 кімнати:

  • Бункер.
  • Пограбування банку.
  • Дім шпигуна.
  • В’язниця.

На проходження кожної у вас лише 1 година. Все, що відбувається у Катакомбах дуже реальне та екстремальне. Для проходження квестів у Тернополі не потрібна фізична сила та витривалість. Важлива взаємодія команди, вміння нестандартно мислити та приймати рішення у складних обставинах.

Незабаром ми плануємо відкриття ще двох квестів – Чорна перлина та Декстер.

Катакомби стануть чудовим вибором для святкування дитячого дня народження, захоплюючого та неординарного відпочинку в компанії друзів.

Квест кімната Катакомби

Підпишіться на нас

some textвул.Шевченка 23

+380 (95) 211-42-41

katakombu.com