Суші, коктейлі та кальяни. Творці розкривають таємниці успіху лаунджу в YOUNG!

2019-05-26

Чи замислювалися Ви над тим, що впливає на успіх того чи іншого закладу? Тут вагомі безліч факторів: інтер’єр, обслуговування, алкогольна карта, меню і музика. Але є дещо особливе, що виділяє клуб YOUNG серед інших – атмосфера. Так-так, невимушеність, легкість та повноцінний релакс тут витають у повітрі. Це відчувають наші гості, тому їм там подобається відпочивати у нас.

Суші-бар та напої з азійським присмаком – YOUNG знає, як культивувати Ваше задоволення до максимуму!

youngСпитайте себе, що перше приходить на думку, коли згадати про східну кухню? Звичайно, суші та роли! Це улюблена страва багатьох тернополян, але ми не йдемо банальними шляхами: у нашому закладі кожна страва оригінальна – прямісінько з Азії і без жодних дофантазувань. В’єтнамський фреш-рол з креветками, китайський смажений рол з капустою і водоростями Хаяши-вакаме чи японський Ахірю з качкою та авокадо? В ЯНГ замовити суші та відчути нестандартність на смак.

Окрім смачної їжі, для успіху лаундж-бару потрібні коктейлі. Ми надаємо можливість своїм гостям насолоджуватися класичними американськими та європейськими напоями. Але цим все не обмежується – коктейлі за східними рецептами точно перевернуть усе Ваше уявлення про смак та оригінальність! Сироп із зеленого чаю, грушева горілка, сироп васабі та джин, настояний на листі каффір-лайму. Заінтриговані? ЯНГ збирав унікальні рецепти у країнах Сходу – скористуйтеся цим і пізнайте світ з іншої сторони.

Кальяни та крута музика – ще одні складові секрету успіху. Нічний клуб YOUNG запрошує на справжній лаундж!

Приємне світло неону, комфортні меблі, ненав’язлива клубна музика, оригінальні коктейлі та суші – Тернопіль вже відчув на собі, що ж воно таке відпочинок у форматі лаундж. Але для цілковитої насолоди у східному стилі не вистачає одного і це Ви можете замовити у нашому закладі:

  • Класичний кальян.
  • Преміальний.
  • Різноманітні додатки на будь-який смак.

Кальяни Тернопіль обожнює. Це не дивно, адже куріння запашного табаку швидко розслабляє, не задурманюючи при цьому голову. У чому секрет успіху лаундж? Бо це те, чого хоче гість тут і зараз – ненав’язливого відпочинку зі смачною їжею, коктейлями та музикою.

Сім’я ресторанів Файного Міста запрошує перевірити на собі, що ж таке лаундж-клуб у місті Тернопіль!