Кальян в Тернополі у Клубі «Файного міста»

2019-05-24

Сучасна людина, що прагне досягти успіху у великому місті, вимушена жити та діяти у дуже стрімкому ритмі та перебуває у постійному психологічному напруженні. Витримати шалений темп та високі навантаження впродовж тривалого часу без сумних наслідків для здоров’я неможливо. Тому, надзвичайно важливо знаходити час на відпочинок. Кожен вибирає свій спосіб розслабитися та позбутися хоча б на кілька годин від тягаря щоденних турбот. Хтось захоплюється спортом чи подорожами, для когось єдино правильний спосіб набратися сил – відмежування від усього світу з хорошою книгою чи рідними. Для багатьох ідеальним простором для чудового відпочинку став Клуб «Файного міста» в Тернополі.

Клуб «Файного міста» -  переваги нашого кальяну

Ми пропонуємо безліч можливостей для тих, хто прагне розвіятися, забути про роботу та повсякденні проблеми. Затишна атмосфера, приємна музика, смачні страви та напої, уважний та доброзичливий персонал – тут створені ідеальні умови для відпочинку в колі друзів. Постійні відвідувачі Клубу «Файного міста» знають – у нас можна покурити якісний кальян. На другому поверсі закладу створена комфортна лаунж зона. М’які меблі, вишуканий дизайн, приємна атмосфера, тютюн найвищого ґатунку, завезений з Дубаї, – все сприяє повному розслабленню, можливості зняти стрес та тягар турбот. Цей спосіб відпочинку набув популярності в Україні не так давно. Клуб «Файного міста» – не єдиний молодіжний заклад Тернополя, що пропонує можливість покурити кальян. Проте, ми підійшли до організацію процесу з надзвичайною серйозністю. Перш ніж почати надавати цю послугу, ми вивчили особливості культури та правила безпеки куріння кальяну, придбали якісні пристрої та тютюн з чудовими смаками та ароматами. У Клубі від «Файного міста» можна не лише розслабитися та насолодитися чудовим відпочинком. Ми гарантуємо якість тютюну та повну безпеку для вашого здоров’я.

Історія виникнення та популяризації куріння кальяну - Клуб

«Файного Міста»

Вчені не можуть прийти до єдиної думки відносно хоча б приблизної дати винаходу кальяну. Проте, більшість схиляється до версії, що традиція курити суміш гашишу з цілющими травами з’явилася в Індії та Персії. Поступово вона розповсюдилася по усьому сходу. Спочатку кальян застосовували для зняття болю. В якості колби використовували шкаралупу кокосу з отворами, роль трубок відігравав очерет чи бамбук. У Греції, Ізраїлі та Азербайджані кальян досі називають «наргіле», що в перекладі з персидської мови означає кокос. В Персії куріння кальяну набуло величезної популярності. Саме тут навчилися виготовляти колби з фарфору, а бамбукові трубки замінили гнучкими шлангами зі зміїної шкіри. Тютюн настоювався на сиропах з меду та патоки, використовувалися вишукані спеції, опіум, навіть, порошок з перлин. Звичайно, таке задоволення було доступне лише дуже заможним людям. Куріння кальяну перетворилося у східних країнах на важливий ритуал, що закріплював дружні стосунки під час важливих переговорів. В Туреччині ця традиція прижилася приблизно в XVII столітті. Європейці познайомилися з кальяном у XVIII столітті. Його курили лише дуже багаті люди, що захоплювалися східною культурою та традиціями. Ріст популярності кальяну розпочався приблизно 20 років тому, коли європейці відкрили для себе недорогий та цікавий відпочинок в Єгипті та Туреччині. Знайомство з цією цікавою традицією спонукало багатьох придбати пристрої для куріння, якісний тютюн та створити атмосферу для повної релаксації у себе вдома.

Як правильно курити кальян?

Важливо знати, що існує безліч цікавих рецептів приготування сумішей та різновидів тютюну. В клубі «Файного міста» вам запропонують різні аромати на будь-який смак. Етикет куріння кальяну не є жорстким та схоластичним переліком правил. Проте, для отримання максимального задоволення варто дотримуватися певних традицій, вироблених багатьма поколіннями справжніх знавців.

  • Кальян не курять наодинці. Це – чудовий відпочинок у приємній компанії найближчих друзів.
  • Кальян курять лише після гарного обіду чи вечері. Тому, найкращим вибором стане саме наш заклад. Меню Клубу «Файного міста» надзвичайно різноманітне та здатне влаштувати будь-який смак.
  • Чудове доповнення до кальяну – сухофрукти, горішки, зелений чай, кава.
  • Для максимального задоволення важливо, щоб тіло було повністю розслабленим. У лаунж зоні Клубу «Файного міста» встановлені комфортні м’які меблі, що ідеально підходять для повної релаксації.
  • Процесом підготовки кальяну повинна займатися людина, що знається на усіх тонкощах. Важливо, щоб усі процедури проходили без поспіху, у спокійній та розміреній атмосфері.

Наші працівники мають високу кваліфікацію та створять кожному гостю ідеальні умови для гарного відпочинку. Якщо ви плануєте провести вечір у нашому закладі, скористайтеся можливістю замовити столик у Клубі «Файного міста» у Тернополі заздалегідь. Зробити заявку можна в режимі онлайн на нашому сайті або по телефону. Чекаємо на вас з нетерпінням.